Seikluspark

Loomise kuupäev 08.02.2023

Haapsalu Põhikool saab 10-aastaseks!

Hea vilistlane, õpilane, õpetaja ja lapsevanem. Haapsalu Põhikool tähistab selle aasta maikuus 10-aastast sünnipäeva. Meil on avar ja tänapäevane koolimaja, tegus ning ühtehoidev koolipere, kellele meeldib aktiivne elustiil ja ettevõtlikkus.

Võtame nüüd ka koos ette, paneme seljad kokku ja anname oma panuse, et kooli aeda saaks rajada slackline madalseiklusraja. Eks ikka selleks, et terve kool liiguks, sest TERVE kool ongi pidevas liikumises. Nii on mõistus vahe, meeled erksad ja keha toonuses.

Iga väike panus on oluline, sest seiklusraja valmimiseks on vaja üsna kopsakas summa raha - 19 920 eurot. Üheskoos aga saame selle kogumisega hakkama ja kogu koolipere seiklusraja valmimisega rõõmustada.

Oleme tänulikud sinu panuse eest, mida ootame ülekandena SA HG.EDU.EE arveldusarvele EE672200221043025232.

Kindlasti hoiame kõiki häid toetajaid kursis projekti arengutega ja kui rada on valmis, siis kutsume teid kõiki külla.

Sügav kummardus ja toredat juubeliaastat meile kõigile!

Haapsalu Põhikooli direktor Anne Mahoni ja hoolekogu esimees Mari-Liis Parbus

Seikluspargi asendi skeem